У мережі показали відео з кортежем президента України Володимира Зеленського, який 19 серпня разом із прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу повертався з Бабиного Яру.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, відео, кортежем президента

Шестисотий Mercedes не купиш, — Разумков заявив, що нардепам мало платять

Підтверджувальні кадри опублікував у Facebook український журналіст Олександр Гончаров.

Як зазначив автор, через автомобілі Зеленського перекрили рух для інших водіїв.

Українців обурила кількість машин у кортежі – їх нарахували 26. Крім того, Зеленському нагадали обіцянки не перекривати дорогу для київських водіїв.

«Нормально на велику їздить», «Це ж як треба боятися свого народу, щоб так охороняли», «У дрібного Вови замашки, як у Наполеона», «Як же воно боїться», «А ми за це платимо», «Реквізит «Кварталу 95″ везе?», «Навіть Яник так не робив!», «Наш Вова на велику їде!» – написали в коментарях.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, відео, кортежем президента

Нагадаємо, що в серіалі «Слуга народу» президент Голобородько, якого зіграв Володимир Зеленський, їздить на роботу на велосипеді. Ще будучи кандидатом у президенти України Зеленський відмовився від поїздок на велосипеді з міркувань безпеки.

Однак у своїй передвиборчій програмі він обіцяв, що відмовиться від кортежів з охороною, щоб люди не страждали через перекриття доріг.

Військовим замість параду дадуть по тисячі гривень