У суботу, 2 березня, в Києві на Майдані незалежності активісти Нацдружин і Нацкорпусу вивісили 30-метровий банер «Свинарчуків Порошенка за ґрати», вимагаючи покарання для винних у махінаціях в оборонній сфері. Після чого почався марш центральними вулицями столиці.

Про це повідомляється на сторінці в Facebook Нацкорпуса.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Київ, марш, Нацкорпусу

Хлопці приїхали з різних регіонів України із вимогою розпочати розслідування щодо корупційних скандалів в «Укроборонпромі», а винних покарати.

Читайте також: Праздник войны и пропаганды

Приблизно о 17:50 дружинники організованими колонами рушили від Майдану через Хрещатик до валу в складі Нової Печерської фортеці. Під повільну музику з політичними гаслами.

Колони рухаються по команді і розділені по областям.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policновости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policПрисутні прочитали Декалог українського націоналіста і освятятили прапори печаткою князя Святослава Хороброго. Повідомляється про тисячу учасників.

Читайте також: Прах Нестора Махна хочуть перенести в Україну