Народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук заявив, що готовий себе спалити, щоб довести непричетність нардепа від Оппоблоку Олександра Долженкова до авторства постанови про відповідальність Уляни Супрун за привласнення повноважень в. о. міністра охорони здоров’я.

Про це політик повідомив у соцмережі Facebook, стверджуючи, що Центр протидії корупції обмовив його.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, себе спалити, Радикальна партія, Ігор Мосійчук“С*ка, до чого ще можуть опуститися ці упороті грантоїди?! Я навіть не вітаюся з регіоналом Долженковим! Шабунін (глава ЦПК Віталій Шабунін. – Ред.) придумав, ніби проект постанови про звільнення Супрун писався на його комп’ютері. Покидьки, продажне ла*но! ” – обурювався парламентарій.

Читайте також: Записку до проекту Мосійчука щодо Супрун готували на комп’ютері народного депутата «Опозиційного блоку» – ЦПК

Мосійчук підкреслив, що в доведенні своєї правоти готовий себе спалити.

“Як я можу довести свою правоту? Підпалити себе під посольством США? На трибуні ВРУ? Я це зроблю! І ви в цьому теж будете винні!” – написав депутата, звертаючись до Шабуніна.

Помічниця Мосійчука Тетяна Близнюк у Facebook визнала, що шаблон тексту взяли зі старого документа, автором якого був Долженков, але проект, за її словами, оригінальний.

“Тобто, початковий шаблон його. Шаблон – це перелік необхідних пунктів для записки. У всіх однаковий. Щоб не паритися з переписуванням і виставленням необхідних абзаців і кеглів, просто береться перший-ліпший із сайту ВР. Але і тут важко припускати, тому що у властивостях документа видно, що рибу взято з документа, датованого початком 2015 року. Смішно уявити, що ще тоді була написана ця пояснювальна про епідемію кору в цьому році”, – роз’яснила вона.