Найближчим часом компанія ДТЕК Ріната Ахметова збирається купити ще п’ять обленерго і стати монополістом доставки електроенергії до кінцевих споживачів. Про це на брифінгу повідомив народний депутат Сергій Лещенко.

Відповідне відео розмістив на своїй сторінці в Facebook.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, монополія, обленерго, Ріната Ахметова

«Розуміючи, що Петро Порошенко може програти вибори, Рінат Леонідович кує залізо, поки гаряче. Найближчим часом ДТЕК планує купити ще п’ять обленерго, ставши монополістом не тільки в тепловій генерації, власником не тільки величезних сонячних електростанцій з астрономічним “зеленим тарифом” – він збирається монополізувати доставку електроенергії до кінцевих споживачів, тобто нас з вами, установ, організацій, заводів і фабрик», – стверджує він.

Більш того, за його інформацією, для того, щоб олігарху нічого у цій справі не заважало, з Антимонопольного комітету були звільнені чиновники, які «відмовилися закривати очі на монополію Ахметова».

Раніше ЗМІ повідомили, що в минулому лютому Україна закуповувала у вугільних електростанцій електроенергію майже вдвічі дорожче від цін, по яким купували в Європі електроенергію групи бізнесмена Ріната Ахметова.

Читайте також: Вибори-2019: Тарута «злився» з Тимошенко