У вівторок, 12 березня, на території України штормовий вітер стихне, на заході пройде дощ і мокрий сніг.

прогноз, погода, весна, синоптик

Як повідомляє синоптик Наталія Діденко на сторінці у Facebook, вітер очікується північно-західного напрямку, 5-12 метрів за секунду.

Температура повітря буде низькою: вночі +2… -4 градуси, вдень +2… +8 градусів. На півдні також є ймовірність мокрого снігу, на решті території — без суттєвих опадів.

У Києві 12 березня вночі та вранці — без опадів, у другій половині дня очікується незначні дощ і мокрий сніг. Вітер ослабне. Найближчої ночі в столиці передбачається 2 градуси морозу, завтра вдень +5… +6 градусів.

За прогнозом Діденко, велика частина тижня опадів не принесе, тільки буде холодно, а ось 16-17 березня, в суботу-неділю, в Україні почнеться потепління.

За прогнозом синоптиків, висока сніголавинна небезпека (4 рівень) у зв’язку зі снігопадами і хуртовинами збережеться 12 березня на високогір’ї східної частини Закарпатської та Івано-Франківської областей.

Діденко пояснила похолодання циклоном Eberhard. «Він, розвиваючись, викликає штормовий вітер і ще й втягує на територію України холод. Вже вночі будуть невеликі морози», — зазначила вона.