Екснардеп Надія Савченко отримала офіційний статус безробітної людини. Пропозицій поки немає.

Про це вона повідомила у Facebook.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Надія Савченко, статус безробітної

Зазначається, що Савченко звернулась до центру зайнятості в пошуках роботи.

«Неочікувано, що серед ЗМІ викликала фурор новина, що я звернулася в центр зайнятості в пошуках роботи і отримала офіційний статус безробітної людини в нашій країні. А те, що в нас десятки тисяч безробітних людей в Україні, які виживають підзаробітками і не можуть знайти роботу, офіційно оформлену в трудову книжку, не цікавить нікого», — написала екснардеп.

Савченко висловила сподівання, що питання безробіття в Україні «буде цікаво новій владі».

Екс-народна депутатка Надія Савченко спробує пройти медичну комісію для роботи льотчицею. Каже, що у в’язниці її здоров’я «сильно постраждало».

«Хто ж мене з моїми статтями, суд за якими ще недоведений (незавершене слухання), візьме знову на службу в Збройні сили України, і довірить літак? А тим паче з бомбою. А якщо серйозно, для льотчика потрібно мати відповідний стан здоров’я, а у мене воно у в’язниці дуже сильно постраждало.

Я не знаю, чи пройду медкомісію на пілота, але я хоча б спробую це зробити», — сказала вона в ефірі телеканалу Newsone.

Також розповіла, що живе на останню депутатську зарплатню й шукає роботу через Центр зайнятості. Пропозицій поки немає.

«Я думаю, що не кожен роботодавець захоче мати у себе на роботі Надію Савченко. Тому я звузила коло пошуків, обмежилася тим, що я хочу ту роботу, яка обмежена в контактах із людьми і більш фізична. Це те, що я хочу для душі», — сказала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дешевий секс і алкоголь: Савченко пояснила, чому програла на виборах

Народна депутатка Надія Савченко визнала поразку на виборах по округу №51 на Донеччині. Там за неї проголосували 8 виборців. Савченко опублікувала фото, на якому палить у багатті агітаційну газету зі своїм зображенням.