На зустріч із кандидатом у президенти Юлією Тимошенко в Бучі на Київщині звозили автобусами пенсіонерів із сусідніх містечок. А приїзд лідерки “Батьківщини” рекламували на білбордах команди екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка.

 новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, проплачені зустрічі, Тимошенко в Бучіновости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic

Площа, яка була майже порожньою на початку заходу, миттєво наповнилася людьми, здебільшого похилого віку, повідомляє громадський рух “ЧЕСНО”. З’ясувалося, що на зустріч з Тимошенко в Бучі привезли людей здебільшого з Вишгорода і Тетерева. За словами місцевого жителя, учасникам масовки платили по 30 гривень за годину.

Дивіться відео, де чоловік розповів про оплату за участь у зустрічі з Тимошенко:

Ми нарахували близько 10 автобусів, на лобовому склі яких була табличка з написом “Київська обласна організація “Батьківщина”, Вишгород”. Вони стояли біля “Еко-маркету”, неподалік “Новусу” та на Варшавській трасі,
– розповіла бучанка Наталія Шевчук.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic

За сценою Тимошенко зустрічав мер Бучі – екс-регіонал Анатолій Федорук, якого судять за розкрадання лісу в особливо великих розмірах. Він подарував кандидатці у президенти букет білих троянд.

Також були присутні депутати Олег Сотников і Олег Квашук, який оформляв землі на підставних осіб для екс-нардепа, комуніста Ігоря Калетника, а також голова Київської облради Ганна Старикова, глава Київської парторганізації ВО «Батьківщина» Костянтин Бондарєв.

Журналіст запитав у Бондарева, як так сталося, що у депутата Владислава Евстефеева опинилися у власності 100 земельних ділянок в Біличанському лісі, який з 2015 року належить до національного парку «Голосіївський».

На це питання Бондарєв заявив, що не повинен відповідати за всіх членів партії, і, не приховуючи злості, почав психологічно атакувати журналіста.

«Я шокована такою поведінкою наших політиків. Про який цивілізоване майбутнє нашої держави може йти мова, якщо на тебе буквально кидаються і починають ображати політики такого рівня як Бондарєв? А все чому? Тому що не можуть знайти відповідь на просте запитання: чому «Батьківщина» покриває своїх однопартійців і депутатів місцевих рад, які знищують ліс.

До слова, відомо, що саме Бондарєв організовував візит Тимошенко в Бучу і дав автобуси підтримки з Вишгорода. Він показав не тільки своє обличчя, а й обличчя всієї «Батьківщини», які покривають своїх однопартійців-дерибанщиків », — розповідає журналіст.

В кінці виступу Тимошенко на сцену вийшов співак Олександр Пономарьов.

Хто на сьогодні є лідером президентської гонки? За даними соціологічної агенції Fama, за Володимира Зеленського готові проголосувати 26,6% виборців, за Петра Порошенка – 23,4%; Юлію Тимошенко – 14,3%; Юрія Бойка – 8,1%; Анатолія Гриценка – 8%.