У Вінницькій області в приміщенні яке здавала 80-річна жителька села Кремінне виявили понад тонну фальсифікованого алкоголю, а також приладдя для приготування та розливу спиртного.

Повідомляє прес-служба поліції Вінницької області.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Вінниця, поліція, фальсифікованого алкоголюновости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policновости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policЧитайте також: Прикордонники на Закарпатті пропустили величезну партію наркотиків: опубліковано скандальне відео

«У Вінницькій області на території домоволодіння 80-річної мешканки села Кремінне виявили каністри зі спиртом невідомого походження, тетрапаки з горілкою та коньяком відомих світових брендів, обладнання та тару для фасування алкоголю. Загальний об’єм виявленого спиртного становить близько 1200 літрів», — йдеться в повідомленні.

Жінка розповіла, що приміщення, де виготовлявся алкоголь, вона здавала в оренду місцевим жителям. На місці події працівники поліції проводять першочергові слідчі дії, встановлюють осіб, які винаймали житло в пенсіонерки.

«За вчинення такого кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення», — зазначається в повідомленні.

На місці події правоохоронці проводять слідчі дії, встановлюють осіб, які винаймали житло в пенсіонерки.

Відкрито справу за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Нагадаємо, у Львівській області викрили підпільну гуральню, яка виготовила горілки на 2 млн грн.