Підготовча депутатська група з організації першого засідання Верховної Ради 9-го скликання підтримала прохання представника партії «Опозиційна платформа — За життя» та направила запрошення на урочисте засідання ексголові ВР 7-го скликання Володимиру Рибаку.
Про це з посиланням на відповідне рішення повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.
новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, ВР, запрошення, Володимиру Рибаку

Читайте також: Комітет свободи слова у новій Раді очолить Нестор Шуфрич

Виступив із проханням внести Рибака до переліку запрошених представник «ОПЗЖ» Нестор Шуфрич.

«Ми запрошуємо всіх голів Верховної Ради України, які проживають на території держави. Тому, я думаю, все-таки всі голови Верховної Ради повинні мати повагу в майбутніх народних депутатів. Це моя особиста позиція», — сказав керівник підготовчої групи, лідер партії «Слуга народу» Дмитро Разумков.

Після цього він поставив на голосування пропозицію внести Рибака до списку запрошених на засідання. Більшість членів групи підтримали його.

«Я думаю, що потрібно доручити запросити Рибака Володимира Васильовича», — резюмував Разумков.

Читайте також: Російська пропаганда змінила риторику, однак щось пішло не так

Нагадаємо, екс-спікер ВРУ Володимир Рибак  є одним зі співзасновників та головою «Партії регіонів». До квітня 2002 року Рибак був міським головою Донецька. Згодом він був віце-прем’єр-міністром – міністром будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства в уряді Януковича з 2006 по 2007 роки.

Під час виборів президента України у 2004 році Володимир Рибак був довіреною особою кандидата на пост президента. Віктора Януковича. Рибак є народним депутатом 3, 4, 5, 6 та 7 скликань. У період з 2012 до 2014 років був Головою Верховної Ради України. Його повноваження були припинені після втечі Януковича.

Читайте також: Що треба знати про новий склад Верховної Ради