В Одеській області правоохоронці викрили структуру, що займається підкупом виборців на користь однієї з політичних сил. Про це повідомляє прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган у Facebook.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, Одеса, підкупом виборцівЧитайте також: Новий Президент посадить світових лідерів за стіл переговорів заради миру в Україні, – Тимошенко

«На тлі заяв кандидата Ю про вселенський підкуп владою – чергові уроки арифметики «чорної готівки» для її Всеукраїнської мережі депутата Д. Цього разу – Одещина», – написав сам генпрокурор Юрій Луценко в соцмережі.

За словами його прес-секретаря, так звана «виборча піраміда» діяла в низці районів області: Балтському, Подільському, Окнянському, Кодимскому і Савранському. Гроші, призначені для скупки голосів, зберігалися в службовому кабінеті керівника одного з відділень «ПриватБанку» в місті Подольськ.

«Незаконну діяльність правоохоронні органи зупинили під час роботи ділків над розподілом 1 млн 300 тис. грн на майбутню винагороду за такі дії підконтрольним членам комісій та спостерігачам», – йдеться в повідомленні Сарган.

Зазначається, що представникам виборчих комісій на виборах президента правопорушники планували платити по 2-3 тис. грн, а ті в свою чергу повинні були гарантувати голосування за певного кандидата.

Під час обшуків правоохоронці вилучили списки з особистими даними виборців, відомостями про можливу прихильність кандидатів на виборах, записи із розподілом грошей між волонтерами та представниками виборчих комісій, а також іншу документацію

Читайте також: Тимошенко. День з кандидатом. Відео

Нагадаємо, що 20 березня в місті Дубно (Рівненська область) був затриманий учасник мережі підкупу виборців на користь кандидата Ю».