Представники Нацкорпусу влаштували у центрі Києва акцію «День гніву» та прийшли на вул. Банкову під адміністрацію президент з вимогою покарати причетних до розкрадань в «Укроборонпромі».

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, АП, акція, Нацкорпусуновости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policновости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policновости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic

Як повідомили у Нацкорпусі, з Майдану до АП учасники пройшли «кількатисячною колоною».

«Ми йдемо до президента, щоб донести йому просту річ — Свинарчуки, які грабують країну, мають сидіти за ґратами», —  заявили учасники акції.

Також вони нагадали свої вимоги, які озвучували раніше під час акції біля будинку Гладковського-молодшого: взяти під варту та арештувати рахунки і майно екс-першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, учасників «схеми» — Ігоря Гладковського, Віталія Жукова, Андрія Рогозу, керівництва ДК «Укроборонпром», а також директорів усіх державних підприємств, які були учасниками схеми, за вчинені злочини, призначити усім винним у розкраданні оборонного бюджету строки позбавлення волі з конфіскацією майна, а також оприлюднити матеріали усіх кримінальних проваджень, пов’язаних із розкраданням коштів оборонного бюджету  у частині, яка не відноситься до інформації з обмеженим доступом.

На розі вул.Банкової зосереджено кордони екіпірованих силовиків, які повністю заблокували підходи до АП.

У Нацкорпусі заявили, що під час акції у натовпі було застосовано сльозогінний газ.

Зазначимо, 9 березня президент Петро Порошенко перебував у Каневі, де вручив Національні премії ім.Шевченка, а згодом поїхав до м.Черкаси, де бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку.

Внаслідок сутички під час акції Нацкорпусу біля Адміністрації президента в суботу постраждало двоє поліцейських та працівник Нацгвардії.

«Одного правоохоронця з хімічним опіком очей госпіталізували, іншим надано медичну допомогу на місці», — уточнюється в повідомленні.

Слідчі Печерського управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Після цього лідер Нацкорпусу Андрій Білецький заявив, що його актив прямо зараз вирушає в Черкаси, де з офіційним візитом перебуває президент Петро Порошенко.
Активісти почали розходитися.
Нацкорпус і Нацдружини зібралися на Майдані з вимогою розслідувати розкрадання в оборонному комплексі, «посадити Свинарчуків», батька і сина, та конфіскувати їхнє майно.