Під час виступу у Верховній Раді президент пригрозив народним депутатам розпуском, у разі якщо парламентарі будуть порушувати законодавство.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, ВР, президент пригрозив, нардепи, розпускомЧитайте також: Велика рідня-2019. Хто кому кум, брат, син і донька у новій Верховній Раді

29 cерпня президент України Володимир Зеленський заявив, що від новообраних депутатів залежить, як саме про них писатимуть у підручниках

«Вже зараз точно розумію, Рада цього скликання увійде в історію. Питання одне: «Як саме?» Ви маєте усі шанси потрапити до підручників, як парламент, який зробив неймовірне, який втілив усе те, що не змогли зробити попередні 28 років. Як парламент, де не було бійок, я вас дуже прошу. Прогулів, я вас дуже прошу. Кнопкодавства. Вся Україна вас дуже просить. А тільки конструктив та щоденна кропітка робота на благо українського народу», — заявив президент.

Зеленський і запуск Ради: 500 слів про п’ять перших екзаменів

Водночас, президент наголосив, що зараз у парламенту випробувальний термін.

«Або, не дай Боже, ви увійдете в історію, як парламент, який проіснував найменше — 1 рік.
Фактично, це наш випробувальний термін. Я вже знаю, що розпускати Раду не так страшно, повірте. Але, я щиро вірю, від душі, від серця, що цього не станеться», — завершив Зеленський.

 

Читайте також: «Ми не хочемо узурпації, але розуміємо, що це може статися», — обраний нардеп від СН Яременко