Епідемія коронавірусу в Україні розвивається за «жовтим» сценарієм, який передбачає до 4 тисяч смертей і 400 тисяч випадків інфікування.

Про це під час брифінгу в суботу повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає УНІАН.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, МОЗ, епідемія, коронавірусу

Богослужіння в селах і транспорт: в МОЗ назвали причини зростання кількості хворих на COVID-19

«Коли місяць тому ми вперше презентували наші прогнози, Україна рухалася за «жовто-зеленим» сценарієм. Зараз наша динаміка чітко відображає «жовтий» сценарій, і, на жаль, ми орієнтуємося на 4 тис. летальних випадків і близько 400 тис. випадків інфікування, які можуть бути в нашій країні», — сказав він.

В Україні п’ятий день поспіль реєструють понад 1000 нових випадків щодня. За словами Ляшко, зростання захворюваності викликане ослабленням карантину та збільшенням тестування.

«Україна з 8 по 27 липня перебувала на так званому «плато» щодо відсотків виявлених випадків у порівнянні з тестуванням. Якщо ми подивимося на кількість тестувань, то воно у нас щодня зростає. І за вчора ми зробили рекордну кількість тестувань ПЛР», — повідомив головний санітарний лікар.

Коронавірус в Україні: уряд оприлюднив нові правила адаптивного карантину

У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, що найбільшого поширення COVID-19 слід очікувати під час епідсезону грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Нагадаємо, 31 липня в Україні ковід-19 виявили у 1172 осіб, 30 липня — 1090, 29 липня — 1197, що стало найбільшим добовим показником захворюваності з початку пандемії.

Загалом коронавірусом інфікувалися понад 71 тисяча українців, померли — 1709.