Сьогодні, 8 березня, Львівщина прощається із загиблим на сході лейтенантом Богданом Слободою з Новояворівська. У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла зібралося багато людей – товаришів по службі, знайомих, рідних і просто небайдужих львів’ян.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Львів, смерть, горе батьків, Богданом Слободоюновости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic

Після богослужіння домовину повезли до рідного Новояворівська. Однак коли відкрили труну, у ній виявилося тіло невідомого чоловіка. Принаймні так стверджують батьки покійного.

Щойно труну із тілом загиблого героя відкрили у храмі, мати хлопця заголосила:

То не є наш Богдан, мамо! Він навіть не схожий! То не він! Люди добрі, поможіть! То не мій син! Та хіба б я не впізнала свою дитину! То друга людина.

Моторошний крик жінки крізь сльози порушив гробову тишину церемонії похорону. Одні  були з нею згодні, мовляв, хлопець дійсно не схожий,  інші перешіптувалися – чи, бува, вбита горем мати не зійшла з розуму.

У ситуацію вмішався настоятель храму Степан Сус. Він звірив документи, та врешті сказав, що у будь-якому випадку змушений відспівати покійного. До матері солдата тим часом викликали «швидку».

Після відспівування тіло чоловіка повезли у морг та провели терміново експертизу.  До того ж з’ясувалося, це не єдина плутаниця, що сталася під час траурного дійства: за словами родичів загиблого, на похоронному хресті вказане прізвище та ім’я Богдана, проте неправильні дані по-батькові.

Судмедекспертиза підтвердила, що загиблим є Слобода Богдан та відібрала матеріал для експертизи ДНК. Зараз кортеж рухається на Яворівщину. О 20:00 в храмі святих апостолів Петра й Павла у Новояворівську відбудеться парастас за загиблим. А завтра, 9 березня, о 12:00 розпочнеться чин похорону. Богдана поховають на кладовищі в селищі Шкло.

Згодом стало відомо, що мати і батько таки підтвердили, що це — їхній син Богдан. Тіло загиблого забрали до Новояворівська. Похорон відбудеться 9 березня у рідному місті Героя.