Міністр культури Володимир Бородянський, який раніше керував телеканалом, що транслював шоу про «екстрасенсів», заявив, нібито завдяки їм невинно засуджені вийшли з тюрем.

Про це він сказав в інтерв’ю Громадське

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, культура, екстрасенси, Володимир Бородянський

Фесенко: Історія з евакуацією українців з КНР виявила найгірші риси нашого національного характеру

Міністр культури заявив, що «екстрасенси», які брали участь у шоу на телеканалі, яким він раніше керував, допомогли невинним вийти з в’язниць.

Таким чином чиновник відповів на прохання глядачки прокоментувати ситуацію, за якої людина, яка продюсувала канал, що транслює програми на зразок Битви екстрасенсів, став міністром культури.

За його словами, комерційний мовник вибирає продукти, які залучають аудиторію, і ця програма принесла користь. «Завдяки Битві екстрасенсів було розслідувано багато кримінальних справ, а невинно засуджені люди вийшли з тюрем», — сказав Бородянський.

При цьому журналіст уточнив у нього, чи мають на увазі саме екстрасенсів, на що міністр відповів ствердно. У той же час, Бородянський зазначив, що він «слабовіруюча людина», але «фактично такі випадки були».

Раніше Бородянський заявляв, що українські спортсмени повинні виступати в Росії.

Перед цим він пропонував ввести тюремний термін для журналістів за дезінформацію, проте пізніше повідомив, що тюремний термін замінили громадськими роботами.