Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет просить про надання йому державної охорони. З відповідним проханням він звернувся до Управління державної охорони. За словами міністра, довкола нього раптом з’явилися одразу дві зони напруги.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, кабмын, держохорона, Дубілет просить

Дубілет зізнається, що коли йшов у Кабмін, то вважав, що його посада є настільки технократичною, що охорона йому точно не знадобиться. Втім вже через 2 місяці його думка змінилася. Про це він написав у своєму фейсбуці.

Цікаво: Суд надав Пашинському статус людини, якій «загрожує небезпека»

Крім того, він назвав такі звані «зони напруги», які з’явилися довкола нього. Першою з них пов’язана з роботою щодо боротьби з тіньовим ринком алкоголю.

Я координую цей проєкт боротьби. Це величезний і дикий ринок. Сподіваюсь, що ми зможемо показати тут результати та додати до українського бюджету 5-10 мільярдів гривень на рік, а українці стануть менше труїтися та помирати,
– заявив міністр.

Другим аспектом є те, що він координує конкурси на державні топ-посади. Мовляв, саме через них відбувається перезавантаження влади в усіх державних органах, підприємствах та установах.

«Чомусь дехто вважає, що у мене чи моїх колег можуть бути важелі впливу на конкурсну комісію. Ще нещодавно я їздив виключно на Uber, а тут таке. Але я сподіваюсь, що це явище тимчасове», – резюмував Дмитро Дубілет.

Читайте також: Ексактор українського Comedy Club Молочний розповів про «натовпи фашистів у Києві» і як «поліція змушує знімати пілотки з червоними

Раніше Дубілет повідомив, що уряд прийняв рішення звільнити 1770 чиновників Держстату.