Міністерство України з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб почало виплати одноразової грошової допомоги колишнім заручникам бойовиків «ДНР» і «ЛНР». Про це повідомила начальник управління з питань переселенців та гуманітарного співробітництва відомства Ірина Калупаха.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, ЛДНР, грошової допомоги колишнім заручникамПротягом місяця українці, які перебували в ув’язненні у бойовиків «ЛДНР», отримають компенсацію в розмірі 100 тис. грн, заявила начальник управління Міністерства України з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Ірина Калупаха.

За її словами, гроші почали виплачувати минулого тижня в Донецькій та Львівській областях.

«Тут не буде так, що всі отримають допомогу в один день. Звільнені з полону зверталися в різний час, на місяць раніше чи на місяць пізніше. Виплачувати вже почали, це питання часу. І це не півроку, а місяць максимум», – зазначила чиновниця.

31 січня Кабмін України вирішив виплатити по 100 тис. грн екс-заручникам бойовиків на Донбасі. Для реалізації ініціативи з резервного фонду держбюджету виділять 7,4 млн грн.

У Міністерстві соціальної політики зазначили, що у списку – 75 осіб.

6 квітня прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що екс-заручникам виплатять по 100 тис. грн після того, як уряду надійдуть результати спеціальної перевірки щодо них.