Україна не використала 8 млрд євро допомоги, які були їй виділені Європейським союзом. Про це заявив глава представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, ЄС, невикористана допомога, МінгарелліЧитайте також: Коломойський повернувся до України

“ЄС виділяє значні суми Україні на підтримку реформ, однак ці гроші не завжди використовуються якомога краще. Потрібно розуміти той факт, що велика частина цих коштів, які виділяються, взагалі не використовується з цілої низки причин”, – сказав він на конференції EU: Future Simple or Future Indefinite, організованій Європейською бізнес-асоціацією.

За словами Мінгареллі, основною причиною є відсутність якісної інституціональної спроможності, а для прискорення процесу потрібно “давити” на місцеву владу.

“Ми порахували, що зараз не використано 8 млрд євро, які були надані ЄС… Перш ніж просити додаткових грошей, витратьте спочатку ті, які доступні”, – додав він.

Читайте також: Чому Порошенко і Зеленський обидва не праві