Причинами уповільнення темпів зростання економіки в четвертому кварталі 2019 року стали кілька чинників, один з них — нетипові терміни збору врожаю. 

Про це в п’ятницю, 14 лютого, заявив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов на своїй сторінці у Facebook.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Милованов, зростання економіки

«Слуга народу» Василевська-Смаглюк: Зеленський не обіцяв повернути Крим і побороти всіх олігархів, він обіцяв намагатися

У четвертому кварталі минулого року темпи зростання економіки сповільнилися, причиною чого стали зниження промисловості і нетипові терміни збору врожаю.

«Причин кілька. Не зовсім типові терміни збору врожаю зернових та інших культур. Зниження обсягів випуску промисловості в четвертому кварталі», — написав Милованов.

Він пояснив, що останнє сталося через негативні тенденції на зовнішніх ринках, протекціоністські заходи в торгівлі з боку США, проблеми з логістикою і теплі погодні умови.

Милованов також зазначив, що в минулому році промислові підприємства масово проводили модернізацію.

Мені 42, я хочу бути в історії, – Зеленський розповів, чим йому подобається посада президента

Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що зростання ВВП України різко сповільнилося наприкінці року. Йшлося, що у другому кварталі українська економіка розігналася до 4,6%, а до кінця року темп зростання впав втричі.

Раніше Національний банк погіршив оцінку зростання ВВП у 2019 році з 3,5 до 3,3%.