Екс-власник ПриватБанку Ігор Коломойський відреагував на звинувачення у виведенні з фінустанови 5,5 млрд доларів перед його націоналізацією.

 Коломойський, ПриватБанк, звинувачення, 5,5 млрд доларів

В інтерв’ю ВВС олігарх заявив, що якщо слідство встановить, куди саме були виведені ці кошти, то він має намір їх повернути.

«Якщо вони покажуть, куди і скільки ми забрали, ми готові це повернути. Але вони цього не зробили. Це все — один великий фейк», — підкреслив Коломойський. За його словами, 5,5 мільярда нікуди не зникали.

«Вони не могли зникнути, тому що це дурість — самому у себе красти гроші, з власного банку. Крім того, ми навпаки завжди свої гроші тримали в ПриватБанку і давали йому можливість працювати з ними», — підкреслив Коломойський.

Розслідування Kroll він взагалі назвав «димовою завісою». Коломойського також попросили прокоментувати слова екс-міністра фінансів Олександра Данилюка про те, що олігарх використовував ПриватБанк як особистий — забирав гроші вкладників з нього і виводив з України у вигляді кредитів.

Коломойський наполягає, що це неправда: «Не хотів би чіпати особисто цього міністра фінансів, але, судячи з цих його слів, такий собі він міністр і був».

Коломойський наполягає, що за банком спостерігали всі регулятори і, з огляду на розміри ПриватБанку, він був під мікроскопом і звинувачення про фінансування власного бізнесу з нього «звучать смішно».