Київський апеляційний суд 3 червня звільнив від адміністративної відповідальності мешканця Тетіїва Київської області, який назвав мера міста гандоном.

Про це пише профільне видання «Судовий репортер».

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, суд, Тетіїв, мер, гандономЧитайте також: Чорновол про подвиг Пашинського під Слов’янськом: Стояв з пістолетом

У квітні 2019 року в Тетієві проходило громадське зібрання з приводу зариблення річки Роська, під час якого відповідач, вказуючи на мера, сказав, що такі «гандони» пишуть неправду.

Мер звернувся в Тетіївський райсуд, і той визнав відповідача винним у дрібному хуліганстві (стаття 173 КУпАП) і оштрафував на 51 гривню.

Порушник не погодився з постановою і звернувся в апеляційний суд. Він заявив, що не матюкався, а мав на увазі французького письменника-фантаста Іва ГандонА (1899-1975), «оскільки вважав, що його опонент, як французький письменник, розповідає фантастичні речі».

Апеляційний суд визнав таку версію можливою.

«Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь, і оскільки переконливі докази того, що ОСОБА_1, сказавши слово «гандон», хотіла тим самим образити ОСОБА_2, а не згадала прізвище французького письменника-фантаста, в матеріалах справи відсутні, то всі сумніви вирішуються на користь притягненої особи», — йдеться в постанові апеляції.

Постанова є остаточною і не підпадає під оскарження.