Одіозна російська пропагандистка Ольга Скабєєва влаштувала скандал в прямому ефірі через те, що український гість розкритикував президента країни-агресора Володимира Путіна.

Скабєєва, Путін, скандал, пропагандистка

Приводом для конфлікту стала її суперечка з українським громадським діячем Гордієм Бєловим про фейк щодо «втечі» президента України Петра Порошенка від виборців в різних містах. Жорстка суперечка зав’язалася в ефірі пропагандистської програми «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1»

«Приїжджає президент в кожне місто України, ходить, зустрічається з людьми, не боячись ось цих всіх провокацій. Я вам хочу нагадати — рівно рік тому вашу трагедію в Кемерово, коли загинули люди. І приїхав президент, який навіть не вийшов до своїх людей. Для вас так краще? А в Україні виходить президент і спілкується зі своїми людьми», — сказав Бєлов, спростовуючи брехливі заяви рупорів Кремля про главу української держави.

Однак ведучу програми розлютили такі слова, і вона затято почала захищати Путіна, не стримуючи їдких образ на адресу українця. Вона звинуватила його в спекуляціях на трагедіях і аморальності.

«Гордій, ви зараз виступаєте як мерзотник, спекулюючи на наші трагедії! А ваш президент вбиває своїх співвітчизників! І не розповідайте нам нічого на тему того, що Путін до людей не вийшов! Він, звісно, до людей вийшов! Ви зараз стоїте і брешете в прямому ефірі! Будучи людиною, батько якої живе в Росії, захищаєте Порошенка! Ви брехливий, мерзенний, огидний порохобот, який спекулює на страшних російських трагедіях! Це мерзенна огидна позиція!» — впала в істерику Скабєєва.