Екс-невістка колишнього президента України Віктора Ющенка, Єлизавета Ющенко показала на сторінці в Instagram, як відсвяткувала день народження її 9-річна дочка Варвара.

Єлизавета Ющенко, новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic

Судячи по ролику, дівчинці надали приватний літак. Зайшовши в салон, вона дуже здивувалася, виявивши кульки і конфеті. По той бік екрану мама привітала її зі знаменною датою.

“Happy Birthday, Варюнчік. З наступаючим днем народження, Варюшкін”, – кілька разів весело каже Ліза. “Мамочка, спасибі!» – відповідає їй щаслива і розгублена дівчинка. Після цього Ющенко пропонує доньці піти і “поцілувати татуся”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Birthday vacation 🥳🎁🎂#birthday#Varvara#paris

Публикация от Liza Yushchenko (@liza_u)

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Bonsoir Paris ❤️

Публикация от Liza Yushchenko (@liza_u)

Виявилося, що на приватному літаку сім’я вирушила до Парижа. Іменинниця з мамою і братом, сином Єлизавети від другого шлюбу з російським бізнесменом Сергієм, відвідали «Діснейленд», а потім вирушили в елітний ресторан.

На відео з «сторіз» Єлизавети видно, як здивована Варвара сидить за столом, а офіціанти, що вийшли її привітати цілої делегацією, несуть торт і співають традиційну композицію Happy Birthday. Дівчинка задуває свічки під оплески.

Не всі користувачі мережі розділили радість екс-невістки Віктора Ющенка. Деякі з них обурилися тим розмахом, з яким сім’я святкувала день народження дитини. «Дурдом на колесах! Ото накрали!», «Дід нормально грабонув України», «Кацапомовні», «Лохли в Париж приперлися», – писали розгнівані коментатори.