Міський голова Дніпра Борис Філатов заявив, що більше не буде терпіти витівок вандалів, які обмалювали своєю «рекламою» всю центральну частину міста і пообіцяв премію від 100 до 200 тисяч гривень за інформацію про «покидьків».

Про це 6 березня Філатов написав у Facebook.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Дніпро, вандали, наркотики, Борис ФілатовЧитайте також: Україні запропонували відмовитися від переведення годинників

«Ненависті пост. Сьогодні вночі наркоторговці обмалювали своєю «рекламою» всю центральну частину міста. Включаючи пам’ятник Олександру Полю. Першому почесному громадянину Катеринослава! Вони. Обмалювали. Поля», — обурився мер Дніпра.

За його словами, у нього лопнуло «залізне терпіння» і тепер він буде «воювати».

«Для початку оголошується премія будь-кому, хто дасть достовірну інформацію, яка дозволить затримати цього покидька», — заявив Філатов.

«100 000 гривень за його ім’я. Якщо при впізнанні і затриманні у нього виявиться зламана рука (краще обидві), тоді виплачую 200 000 з мерського фонду», — додав він.

Також мер заявив, що за кожного наступного спійманого вандала сума винагороди буде затверджена на найближчій сесії міськради.