Прес-секретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель люто відштовхувала від очільника держави журналіста «Радіо Свободи» Сергія Андрушка. Інцидент показано у сюжеті програми «Схеми» про голову Офісу президента Андрія Богдана.

Юлія Мендель, журналіст, новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media

Читайте також: ЗМІ: Богдан літав з Азаровим до РФ на переговори про припинення асоціації з ЄС, і отримав нагороду під час Майдану

Журналіст очікував президента біля Вищого антикорупційного суду. Зеленський вийшов з автомобіля і йшов в будівлю разом з Богданом у супроводі Мендель і бодігардів.

Андрушко спробував поставити питання президенту про голову ОП, але його почали відштовхувати Мендель і охоронці. При чому прес-секретар Зеленського спробувала перешкодити журналісту навіть коли він обійшов з іншого боку.

На цей інцидент звернув увагу журналіст Михайло Ткач. Він зазначив, що коли був обраний у раду по захисту свободи слова при президентові, то вже бачив ці кадри. Тому він вважає, що можна створити хоч 10 рад, але президент повинен своїм прикладом демонструвати повагу до ЗМІ.

«Хто може пояснити в якій країні цивілізованого світу прес-секретар президента дозволяє собі подібне в момент, коли журналіст хоче задати питання першим особам! Це як називатися?! Свобода слова?!», – обурився Ткач у соцмережі.

Блогер Сергій Наумович на своїй сторінці у Facebook зазначив, що давно не бачив нічого подібного.

Читайте також: «Слуга народу» Олексій Мовчан взяв в помічники танцівницю та весільного адміністратора

«Якась дівчина з ОП силою відштовхує журналіста «Радіо Свобода», хапається за мікрофон Сергія Андрушка. Пфффф. Це більше схоже на Бангладеш який-небудь, млRтb. Чи Сомалі. Хто-небудь би пояснив їй, що це як мінімум негарно», – пише він.

Сергій Андрушко намагався взяти коментар у Зеленського щодо поїздок Богдана в Росію разом з прем’єром Миколою Азаровим і про нагороду від Кабміну часів Віктора Януковича в розпал Євромайдану.

Задача прессекретаря — допомогати своєму Офісу, а не руйнувати взаємини зі ЗМІ

 

Більшість користувачів Мережі також розкритикували поведінку Мендель.

Додамо, що це не перший випадок, коли Мендель “захищає” президента від журналістів. Подібний випадок стався на 16-й зустрічі Ялтинської Європейської стратегії, але тоді прес-секретар Зеленського була м’якшою стосовно журналіста, який вирішив поспілкуватися з главою держави.