Меджліс кримськотатарського народу вирішив підтримати Петра Порошенка на виборах Президента України 31 березня.

Документ оприлюднено у Facebook голови Меджлісу Рефата Чубарова.

Меджліс, вибори, Порошенко, новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic

У Меджлісі переконані, що «найбільш значущим критерієм в оцінці кандидатів у Президенти України є їх здатність мобілізувати українське суспільство на відсіч російській агресії проти України та почати процес відновлення суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, які включають і Автономну республіку Крим та місто Севастополь».

Тому Меджліс вирішив висловити підтримку чинному Президенту Петру Порошенку на виборах 31 березня 2019 року. Також Меджліс закликає громадян України, які мешкають на території тимчасово окупованого Криму брати участь у виборах Президента України на виборчих дільницях, розташованих на території материкової України. А виконавчу раду Всесвітнього конгресу кримських татар та кримськотатарську діаспору в різних країнах — сприяти організації голосування на закордонних виборчих дільницях.

Читайте також: Вина, кава, спорт та сигарети. Стиль життя Порошенка, Тимошенко і Зеленського