Голова уряду Росії Дмитро Медведєв різко висловився на пропозицію посольства США в Люксембурзі повернути Крим. Медведєв згадав про суверенітет.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Росія, Крим, Дмитро Медведєв

Дипвідомство, куди російський прем’єр прибув із візитом, закликало владу цієї країни зайняти жорстку позицію через анексію. “Зараз для Люксембургу ідеальний час і місце, щоб рішуче закликати Росію змінити свою політику й піти з Криму”, — зазначили в посольстві.

“Такій людині потрібно дістати найпростіший підручник із міжнародного публічного права і почати вивчення його азів, якщо він перебуває на дипломатичній посаді, враховуючи поняття державного суверенітету”, — нервово відповів Медведєв.

Читайте також: «Ганьба яка!» Скандал із «російським» Кримом і Google отримав гучне продовження

Глава уряду РФ додав, що “державний суверенітет — це верховенство державної влади всередині країни й незалежність державної влади поза нею”.

Зазначимо, що під час візиту Медведєв провів переговори зі своїм колегою, прем’єр-міністром Люксембургу Ксав’є Бетель, а також зустрівся з Великим Герцогом Анрі і головою палати депутатів Фернаном Етженом.

Прем’єр-міністр Росії оцінив пропозицію Люксембургу виступити посередником у налагодженні відносин Москви та Євросоюзу. Також Росія і Люксембург затвердили спільну міжурядову декларацію про співпрацю в галузі модернізації економік.