Заяви прем’єр-міністра Росії Дмитра Медведєва про майбутні вибори президента України і готовність до діалогу не є правдивими.

Медведєв, Росія, Україна, вибори, Гозман

Про це заявив російський політик Леонід Гозман на «Радіо Свобода», коментуючи висловлювання глави кабміну РФ.

«Така заява Медведєва у мене викликає асоціації знаєте з чим? Якби, наприклад, власниця борделя прийшла в школу читати лекцію про моральність. Не нашій владі розповідати, які вибори чесні, а які не чесні, при тому неподобстві, яке твориться у нас. Російська влада, звичайно, визнає будь-якого президента, який буде обраний. Хто їм зручний — сказати, звичайно, дуже складно «, — зазначив він.

За словами Гозмана, влада РФ боїться не конкретного президента.

«Для російської влади найжахливіше — це те, що люди у нас побачать або можуть побачити, що насправді можна обирати президентів, можна переобирати, змістити, якщо набрид, і так далі. Що народ може бути суб’єктом вибору — це для них самий страшний удар», — підкреслив він

«Я думаю, що їх озвіріння проти України, яке ми, на жаль, спостерігаємо постійно і на рівні заяв, і на рівні реальних військових дій, пов’язано значною мірою з тим, що вони панічно бояться прикладу, який показує український народ. Те, що у вас можливий вільний вибір — ось це, звичайно, страшний удар по нашій владі. І саме тому ми вам дуже бажаємо успіхів. Успіх України в демократичному розвитку — це дуже важливий фактор для Російської Федерації «, — уклав він.