Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук не готовий підтримати Володимира Зеленського, поки той не згоден із його пропозиціями.

Донбас, бойовики, Зеленський, Медведчук, новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.mediaЧитайте також: У Зеленського розповіли, що планують робити з корупцією

 

В ефірі російського пропагандистського каналу «Росія 24» він заявив, що його підтримкою Зеленський може заручитися, якщо «реально захоче миру на Донбасі і ми побачимо, що він реально це робить».

Читайте також: Олігархи показали, що можуть зробити президентом навіть коня

«Дуже складно говорити про його обіцянки, пана Зеленського, тому що таких не було. Були окремі репліки, і то вони з’явилися в останні три-п’ять днів. Це все поки умовно», – сказав Медведчук.

За його словами, при двох «ні» Зеленського – амністії бойовикам і особливому статусу Донбасу – «говорити про те, що він буде робити щось для миру, поки дуже складно».

Читайте також: Чому Кремль не буде дружити з Зеленським

«Може, ситуація зміниться. Може, це пов’язано з тим, що йому ще невідомі певні особливості процесу на Донбасі… На превеликий жаль, поки це саме так», – сказав кум Путіна.

В ефірі пропагандистів країни-агресора Медведчук традиційно перерахував кремлівські штампи про те, що «Петро Порошенко допустив війну», «тарифний геноцид» тощо.

Раніше Віктор Медведчук радив Володимиру Зеленському «глибше вивчити тему Донбасу» і домовлятися з керівництвом РФ про повернення окупованих територій.

Читайте також: За добу команда Зеленського відхрестилася від усіх обіцянок – Геращенко