Голова Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко вважає, що Україна втратила Крим (який анексувала Росія — ред.) і піддала загрозі свою територіальну цілісність через нацистські та антинародні дії уряду.

Про це вона заявила в інтерв’ю для документального фільму «Валентина», приуроченого до її 70-річчя, що вийшов в ефірі телеканалу «Росія-1» в неділю, повідомляє ТАСС.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Росія, Крим, НАТО, Валентина Матвієнко

Зокрема, вона прокоментувала звинувачення в розвалі цілісності України на свою адресу з боку США і підпадання під американські санкції.

«Ніякого розвалу цілісності б не було, якби їхні [влади України] перші кроки не були нацистськими і антиукраїнськими і антиросійськими», — сказала Матвієнко.

Голова Ради Федерації зазначила, що російське керівництво не могло прийняти іншого рішення щодо Криму, ставлячи собі за мету захист населення півострова і безпеку РФ.

«По-іншому відповідальні політики Росії тоді вчинити не могли і не мали права, інакше сьогодні в Севастополі стояли б не російські судна з Андріївським прапором, а стояли б військово-морські кораблі НАТО з іншими прапорами», — сказала Матвієнко.

Вона також поскаржилася, що через конфлікт між державами не може поїхати на могили батьків в Україні.

Доречі, голова Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко сьогодні відзначає 70-річний ювілей. Найкращим часом свого життя вона називає роки роботи в команді президента Володимира Путіна.

Валентина Матвієнко народилася 7 квітня 1949 року місті Шепетівка Хмельницької області Української РСР.