Рімма Зеленська, мати лідера “95 кварталу”, розповіла в інтерв’ю Громадському, що рідні радили йому не балотуватися в президенти.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, Зеленський, Рімма Зеленська

“Він радився з нами. Але ми сказали йому, що це абсолютно не потрібно. Не треба тобі йти туди, це бруд суцільний. Я, коли слухаю по телевізору цей бруд, у мене, розумієте, потім напад після всього цього, що я дивлюся. Те, що ми давали йому пораду, ви ж розумієте, він доросла людина. Йому 41 рік. Ми порадили йому не йти, але він так вирішив. Це його вибір. Нехай так. Вийде так, як вийде. Програє він або виграє. Може бути, він програє у Порошенка. Це ж така справа. Він не був у політиці. Він, може бути, все не знає так, як треба. Але я розумію, що якщо людина хоче, він може навчитися. Він свою кампанію створив сам і в кампанії у нього скільки людей? Майже 500 осіб. Значить, він вміє з людьми, і керувати кампанією вміє. Я так вважаю, що тут він зміг. Принаймні, я знаю, що він не буде красти і не дасть нікому красти”, – розповідати мати шоумена.

Вона розповідає, що Володимир Зеленський зростав у скромній сім’ї.

“У нас сім’я була скромна, ми жили дуже скромно. Поки тато захистився і досяг всього. Так що він виховувався не в багатій родині, а у звичайній родині виховувався. У робочій, як говориться. У мене теж вища освіта. Так що ми його виховували, як кажуть, в такому дусі. Тому я не думаю, що він змінився і не зміниться він до кінця”, – розповідає вона.

Римма Зеленська також розповіла, що її син вирішив балотуватися не через фільм, а через ситуації в країні.

“Вони задумали цей фільм (Слуга народу – ред.) дуже давно. Але він не думав про це, що він стане президентом. А потім подивився на все це, що діється в Україні і все, думає, “Треба спробувати. Може бути, я зможу щось змінити. Щоб люди жили краще”. Тому він так пішов. Я не знаю, як вийде, ніхто ж не знає це. Як вийде, так і вийде. Програє, значить, програє Порошенко. Нічого тут такого страшного немає. Якщо не буде фальсифікації, не зробить сам Порошенко ці фальсифікації, то, може бути, що щось зміниться. А якщо він, навіть он показували по телевізору, як будуть робитися фальсифікації”, – додала вона.

За її словами олігарх Ігор Коломойський не має відношення до Володимира – “він просто здає йому свою продукцію”.

“І що він маріонетка Коломойського. Яка маріонетка Коломойського? Причому тут Коломойський взагалі до нього? Він здає свою продукцію і одержує за це гроші. І все. Його вже обізвали і бидлом, і наркоманом і ким ви тільки не хочете, називають людину. Він взагалі ні сигарети не курить, нічого не курить. Як можна так нищити людину, я не знаю”, – додала вона.

Коментуючи публікацію  про те, що кандидат у президенти і шоумен Володимир Зеленський у 2014 році проігнорував повістку у військкомат, його мати Римма Зеленська повідомила, що ніколи не отримувала повісток сина.

Римма Зеленська, мати шоумена Володимира Зеленського, який балотується на посаду президента, повідомила, що ніколи не отримувала повісток сина.

“Я ніколи ніякої повістки не отримувала про мобілізацію мого сина. Він давно живе і прописаний у Києві, чому це якусь повістку мені могли приносити?” – сказала вона.

15 березня 2019 року “Українська правда” випустила передвиборчий репортаж про малу батьківщину Зеленського – місто Кривий Ріг. Серед іншого там була інформація про те, що у 2014 році Зеленський проігнорував повістку у військкомат.

12 квітня нардеп від “Народного фронту” Тетяна Чорновол повідомила, що звернулася до Міністерства оборони України з проханням підтвердити або спростувати цю інформацію. У штабі Зеленського відмовилися коментувати звернення депутата і порадили дочекатися офіційної відповіді Міноборони.

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Згідно з офіційними даними ЦВК, за Зеленського проголосували 30,24% виборців, за чинного главу держави Петра Порошенка – 15,95%. Другий тур виборів відбудеться 21 квітня.