Виступи переможниці Нацвідбору на Євробачення, співачки МARUV у Росії поки не скасовані, через що її участь в престижному пісенному конкурсі досі залишається під загрозою.

 МARUV, гастролі, Росія, Євробачення

Зокрема, вона повинна виступити в Москві 5 і 6 квітня 2019 року. Про це повідомили організатори її концертів, пише «РИА Новости».

Як розповіли організатори концертів, з питаннями про скасування заходів до них поки ніхто не звертався. OBOZREVATEL також вирішив перевірити інформацію – на сайтах клубів, де виступатиме МARUV, дійсно досі розміщені афіші та йде продаж квитків.

На нашому сайті є афіша концерту, значить, він повинен відбутися», – зазначили представники концертного залу «Известия Hall», де 6 квітня заплановане перше сольне шоу артистки в РФ.

Крім того, виступ МARUV очікується на церемонії нагородження музичної премії «Жара Music Awards» 5 квітня. За словами організаторів, співачка як і раніше збирається вийти на сцену в цей вечір.

Нагадаємо, що скасування гастролей по РФ є однією з обов’язкових умов НСТУ для участі співачки в пісенному конкурсі Євробачення. МARUV пізніше зробила заяву про свої виступи в Росії.