Після звільнення з американської в’язниці й депортації, російська шпигунка Марія Бутина повернулася в РФ.

Про це повідомляє tjournal.ru.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, США, Росія, повернення, Марія Бутина

Витратив майже 200 млн: син Кернеса за добу переоформив на себе ринки Харкова

Спочатку Бутіну перевели до федеральної в’язниці в імміграційну у Флориді, потім її відправили в аеропорт Майамі. Вона прилетіла в Росію на літаку «Аерофлоту».

Відразу після прибуття в московський аеропорт Шереметьєво російська шпигунка дала невелику прес-конференцію. Серед іншого вона відзначила:

«Я не здалася тільки тому що не маю права, я просто не можу, спасибі вам велике. Знаєте, я просто хотіла б сказати – росіяни не здаються».

За словами росіянки, першим ділом вона планує повернутися до сім’ї.

 

Нагадаємо, росіянку Марію Бутіну заарештували 15 липня 2018 року. Мін’юст США пред’явив їй звинувачення в злочинній змові для роботи в США в якості іноземного агента без повідомлення про це генпрокурора.

За версією слідства, Бутини як мінімум до 2015 року займалася в США конспіративною діяльністю на користь Росії, діяла як агент російського чиновника і «використала особисті зв’язки з американцем, що мають вплив на політику США». Вона визнала себе винною в участі у змові з метою завдати шкоди Америці.