Британський мандрівник Тім Морган за допомогою гелієвих повітряних кульок пролетів над Південною Африкою майже 25 кілометрів. І таку відчайдушну подорож він здійснив в знак протесту проти нудного світу.

повітряних кульок, подорожі, курйозні новини, політ над Африкою, мандрівник

Мандрівник вирішив повторити сцену з популярного мультфільму Pixar «Up». Щоб надути 100 повітряних кульок, чоловікам знадобилось аж два дні.

Всі кульки прикріпили до крісла, на якому й сидів Тім Морган. Він піднявся аж на 2,5 кілометри вгору. За словами мандрівника, під час польоту він відчував щось середнє між жахом і піднесенням. Щоб опуститися на землю, Тому довелося поступово зрізати повітряні кулі.

Мандрівник у 2004 році заснував Організацію авантюристів, яка бореться за те, щоб зробити світ «менш нудним». І політ на кульках – не перша їх витівка. Раніше вони вже їздили на мотоциклі по замерзлому озері, а також подорожували на рікші по Гімалаях.

«Ми живемо, щоб створити пригоди, коли ви не знаєте, що трапиться завтра. Ми думаємо, що немає кращої миті за ті секунди, коли ви стрибаєте у прірву невизначеності і катастрофи», – пояснює Тім.

Політ на повітряних кульках в реальному житті:

Читайте: Бандура та Баян прозвучали на НСК ОЛІМПІЙСЬКОМУ!!! B&B project (Динамо Київ — Шахтар)