Головний “радикал” Олег Ляшко пропонує застосувати вищу міру покарання, якщо буде доведено, що президент справді заробляв на армії.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, ВР, розслідування, Порошенко, розкрадання, Ляшко пропонує

Глава фракції “Радикальної партії” Олег Ляшко заявив, що у разі підтвердження фактів розкрадання державних коштів друзями президента Петра Порошенка, главу держави слід розстріляти.

Відповідну заяву Ляшко залишив у Facebook.

Читайте також: Порошенко відреагував на скандал довкола розкрадань в оборонці

“Порошенко і його його друзі крадуть на армії. Якщо це журналістське розслідування правда – це величезний злочин і державна зрада, за яку Порошенка треба розстріляти! Наша команда вимагає від парламенту негайно прийняти наш закон про імпічмент, який ми зареєстрували ще в 2015 році, і створити ТСК по розслідуванню оприлюднених журналістами фактів масштабних розкрадань в армії”, – написав Ляшко.

Читайте також: Тимошенко оголосила про початок процедури імпічменту Порошенка

За словами Ляшка, фракція “Радикальної партії” у Верховній Раді вимагатиме створити тимчасову слідчу комісію з розслідування оприлюднених журналістами фактів розкрадання на оборонці.

Як повідомлялося, впродовж останніх років оточення Порошенка організувало масштабну схему розкрадання сотень мільйонів гривень, які виділялися на оборонно-промисловий комплекс України.

Головні фігуранти журналістського розслідування вже вирішили судитися з журналістами. При цьому, кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявила, що починає процедуру імпічменту Порошенка.

Читайте також: Дружина генпрокурора: «Президентом буде Порошенко»

Друзі Президента крадуть на оборонці (секретні переписки) /// Наші гроші