Лідер Радикальної партії Олег Ляшко приїхав до Адміністрації президента на зустріч Володимира Зеленского з головами фракцій Верховної Ради на велосипеді.

Про це повідомив сам Ляшко у Facebook.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Верховна Рада, Олег Ляшко

«Їду на консультації з Президентом», — написав радикал і запостив стрім поїздки.

Він також дав короткий брифінг під АП.

«Надіюсь, що велосипед ніхто не вкраде. Я його тут залишу. Хлопці, дивіться, щоб ніхто не вкрав. Хочете покататися – будь ласка, тільки поставте потім назад», — сказав Ляшко.

Він додав, що проситиме Зеленського встановити велопарковку під Адміністрацією президента.

 

Олег Ляшко влаштував в Адміністрації президента онлайн-трансляцію, де планував показати консультації парламентських фракцій з Володимиром Зеленським, але охорона змусила його вимкнути телефон.

Відповідне відео він транслював у себе у Facebook.

«Більше ніяких таємниць. Вперше буде продемонстрована таємна зустріч для людей, щоб люди почули мотивацію президента», — оголосив Ляшко, додавши, що Зеленський добряче спізнюється.

Лідер «радикалів» зазначив, що, якщо його змусять вимкнути телефон, то всі побачать, хто це зробив «у самому логові влади».

Разом з тим він підійшов до всіх представників фракцій і запитав, чи не проти вони онлайн -трансляції. Всі відповіли, що не проти, оскільки за демократію і нові тренди.

Паралельно Ляшко встигав читати коментарі під відео і відповідати на них, зокрема якийсь Михайло написав: «Ганьба Ляшку».

«Слиш,  Міхаіл, за що ганьба?», — запитав нардеп, наголосивши, що той може не дивитися, якщо для нього це ганьба.

“Нічого не змінилося, як було при Порошенку так і залишилося”, – заявив Ляшко.

Головний радикал встиг потиснути руку Володимиру Зеленському і довго її не відпускав.

Президент запитав у Ляшка, чи не проти той розпуску парламенту і пішов у зал.

Охорона відмовилася його пропускати в зал переговорів і пояснила, що всі лідери фракцій здали свої телефони. Служба безпеки говорить, що телефон потрібно залишати згідно правил.

Ляшко спробував пройти через інші двері в зал і кидався на охоронців. Врешті-решт він залишив телефон у спеціальному місці, де лежали телефони інших депутатів.

«Оце вам і демократія», —  сказав на це політик.

Зазначимо, що при Порошенко Ляшко не влаштовував прямих трансляцій з переговорів з главою держави.