Незадовго до підривів на військових складах під Ічнею керівника арсеналу звільнили через неготовність до попередження диверсійних атак.

Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

Диверсії, Ічня, складах боєприпасів, новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, слідство, Ічня, керівництво арсеналу, Луценко, диверсійних атак«Дозволю собі розголосити додаткову інформацію. Сили спеціального призначення у серпні проводили відпрацювання усіх складів на готовність до антидиверсійних завдань. За результатами цих навчань керівника ічнянського складу було знято з посади, звільнено в запас без виплати», — сказав Луценко.

Він пояснив, що військова прокуратура, Міністерство оборони та Генштаб минулого року розписали програму з вдосконалення безпеки військових складів. На арсеналі під Ічнею план не виконали.

«Готовність до контрдиверсійної роботи в Ічні була відсутня… Саме за це був знятий керівник місяць-півтора тому. База не була готова до вимог воєнного часу», — сказав Луценко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після вибухів поблизу Ічні Генштаб посилив охорону складів та арсеналів по всій Україні

9 жовтня приблизно о 3:30 на військових складах поблизу 6 арсеналу ЗСУ біля Ічні на Чернігівщині почалися вибухи. На місці працюють спеціалісти, до ліквідації пожежі залучили танки. Із прилеглих районів евакуювали жителів.

Основною версією вибухів розглядають диверсію з боку Росії.

Арсенал в районі Ічні був підірваний диверсантами. Про це в середу, 10 жовтня, заявив на засіданні уряду міністр оборони Степан Полторак.

Полторак підкреслив, що вибухи боєприпасів почалися в різних місцях.

Міністр оборони підкреслив, що заходи безпеки на арсеналі були дотримані на достатньому рівні.