Командою обраного президента Володимира Зеленського здійснюються інформаційні атаки проти генерального прокурора Юрія Луценка.

Про це заявив сам чиновник.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, ГПУ, Зеленський, Порошенко, ГПУ, інформаційні атакиЧитайте також: Роспуск Верховной Рады: Луценко расставил точки

“Я хотів би звернутися до новообраного президента і його команді про недоцільність використання інформаційних атак на генпрокурора виключно для того, щоб захистити особисто окремих членів команди Зеленського”, – сказав він, уточнивши, що має на увазі радника нового глави держави Олександра Данилюка.

Кримінальну справу проти останнього, за словами Луценка, “пов’язано з нечесним заповненням декларації”.

Читайте також: Луценко готовий допомогти Зеленському у боротьбі з корупцією

Генпрокурор уточнив, відповідні матеріали він зареєстрував і направив в НАБУ і САП. Відразу після цього, за інформацією глави ГПУ, Данилюк від імені команди став вимагати негайної відставки Луценка.

Читайте також: Сейчас не вижу ни моральных, ни юридических оснований писать заявление об отставке, но готов к ней, — Луценко

Генпрокурора дана обставина не дивує, оскільки, як він вважає, є багато людей, які ображені на нього за принципову позицію.

Раніше Луценко заявив, що готовий поділитися з новообраним президентом Володимиром Зеленським своїм баченням у питаннях боротьби з корупцією і в подоланні монополізму.