Генеральний прокурор України Юрій Луценко має або підтвердити свої звинувачення на адресу посла США Марі Йованович, або піти у відставку.

Про це заявив на своїй сторінці в Twitter директор Центру дипломатії і глобальної взаємодії імені Байдена, екс-заступник міністра оборони США Майкл Карпентер.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, звинувачення, відставка, Юрій ЛуценкоЧитайте також: Аслунд: коли Луценко відкриває рота, він зазвичай бреше

“Генеральний прокурор України поширює деякі підступні теорії змови про кампанії Клінтон – нібито розслідування за Манафорту було проклинтонской стратегією і звинувачує нашого посла в його нездатності протистояти корупції. Якщо він не може пред’явити докази своїх претензій, він повинен негайно подати у відставку”, – написав він.

 

Раніше стало відомо, що Генеральна прокуратура України розслідує, чи навмисне українські правоохоронні органи «злили» фінансові звіти під час президентської кампанії 2016 року в США про екс-главу штабу Дональда Трампа Поле Манафорте, намагаючись вплинути на вибори в користь Хілларі Клінтон.

Читайте також: “Відбідую селища! Зупіню вийну!”: Російська пропагандистка Скабєєва записала безглуздий “передвиборчий ролик”