Ще восени генпрокурор  Юрій Луценко серйозно задумувався про своє повернення у парламент, але тепер  не збирається боротися за місце у Верховній Раді.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, нова команда, ГПУ, Юрій ЛуценкоЧитайте також: Дуже багато ображених: Луценко просить команду Зеленського припинити на нього нападати

Про це йдеться в публікації «Української правди»: Хто куди. Порошенко оновлює БПП, Гройсман з Кличком йдуть окремо, а Луценко хоче залишитись у ГПУ.

Зазначається, що у кулуарах парламенту регулярно ширилися розмови, що Луценко хоче піти із правоохоронних органів – спочатку його сватали на крісло прем’єра, якщо раптом депутати відправлять прем’єр-міністра Володимира Гройсмана у відставку, згодом – на крісло спікера ВР.

Однак зараз Юрій Віталійович вже не збирається боротися за місце у Раді.

Читайте також: Луценко готовий допомогти Зеленському у боротьбі з корупцією

«Луценко думає пропустити парламентські вибори. А що там робити, кнопочки натискати? Комітет очолювати? Все це проходили, йому вже не цікаво», – пояснює співрозмовник з оточення генпрокурора.

За даними УП, в найближчі місяці Луценко працюватиме над своїм політичним іміджем, який сьогодні, м’яко кажучи, бажає кращого.

Зазначається, що для цього він вже налагодив хороші відносини з адвокатом президента США Дональда Трампа Рудольфом Джуліані, з яким зустрічався щонайменше двічі.

Читайте також: Сейчас не вижу ни моральных, ни юридических оснований писать заявление об отставке, но готов к ней, — Луценко

«На парламентській кампанії Юра бачить себе у тандемі з Аваковим як гарант проведення чесних виборів», – додає співрозмовник, наближений до генпрокурора, проте думка міністра МВС Арсена Авакова про такий тандем з очільником ГПУ невідома.

Сам Луценко не бачить підстав для своєї відставки. Генпрокурор хотів би зберегти своє крісло, однак не має жодних гарантій від нового президента.

Єдине, що Зеленський публічно сказав про Юрія Віталійовича: «Луценко –  це стара команда. Ми будемо призначати нових людей. І це відноситься не тільки до Луценка».