Виконуючий обов’язки президента Білорусі Олександр Лукашенко назвав Україну форпостом політичних провокацій, які націлені проти Білорусі.

Джерело: державне видання Білорусі «БЕЛТА»

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Білорусь, США, Олександр Лукашенко

Украину предупредили о возможном вторжении войск РФ со стороны Беларуси

Пряма мова: «Щоб відразу зняти всі маски, назвемо цих гравців поіменно. На рівні світових центрів це перш за все Сполучені Штати Америки, конкретніше — їх мережа фондів з підтримки так званої демократії. На європейському континенті активно діяли американські сателіти: Польща, Литва, Чехія і, на жаль, наша Україна.

Кожна з цих країн відпрацьовувала свою роль. Чехія — з давніх часів як ресурсний хаб, Польща — спочатку як інкубатор медіаканалів («Белсат», «Нехта» та інші), а потім — як майданчик для альтернативних органів у вигнанні.

Литва, уражена темою БелАЕС, — як таран білорусько-європейських відносин.

Україна, незважаючи на нашу незмінну її підтримку (наприклад, в питаннях територіальної цілісності, та й по іншим), всупереч духу наших взаємин стала форпостом політичних провокацій».

Деталі: За його словами, протягом останніх десяти років білоруська влада готувалася до сьогодення.

Він заявив, що «чітко бачить» суб’єктів цього процесу і вважає, що «тактика організаторів протестів в Білорусі будувалася за класичним американським підручником кольорових революцій».

Нагадаємо, сьогодні російська військова делегація на чолі з міністром оборони прилетіла в Білорусь. Лукашенко зустрівся з міністром оборони Росії Сергієм Шойгу та запропонував провести ще одні військові навчання, окрім тих, які наразі тривають під Брестом.

14 вересня президент Лукашенко у Сочі зустрівся з президентом РФ Путіним. Президент РФ підтвердив, що Москва видасть Мінську $1,5 млрд кредиту.