Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров закликав новообраного президента України Володимира Зеленського вести переговори “по-християнськи” й обміняти “всіх на всіх” на Донбасі.

Такою заявою відреагував він на інавгураційну промову нового глави України.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Обмін полоненими, Донбас, Сергій ЛавровЧитайте також: Зеленський заявив, що Київ готовий до діалогу з РФ

“Було б правильно, по-християнськи, почати з положення документів (Мінських угод – Ред.) Про обмін затриманими за принципом “всіх на всіх”, – сказав Лавров. Він також прокоментував заяву Зеленського про подолання мовних розбіжностей в Україні.

“Сьогодні в своїй інавгураційній промові Зеленський висловився проти спроб вносити розкол в українське суспільство за мовною ознакою. Немає сумнівів, що це повинно в повній мірі поширюватися і на релігійну сферу, зокрема в більш широкому контексті всебічного виконання Мінських домовленостей про подолання внутрішньоукраїнського конфлікту”, – висловився Лавров.

Як повідомлялось раніше, прес-секретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що лідер РФ не збирається вітати шостого президента України Володимира Зеленського з інавгурацією.

При цьому Путін нібито відправить привітання “після перших успіхів” нового президента України.