Глава міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що нова українська влада впроваджує «миролюбні ініціативи», але їй заважають українські «неонацисти».

Про це повідомляє ТАСС.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Росія, Лавров, Зеленський, неонацисти, миролюбні ініціативи

«З моменту обрання Зеленського, все йде за московським планом», — Портников

«Провідні європейські держави пішли на поводу у тих, хто захопив незаконно владу, і хто послідовно заохочує і закриває очі на тривале зростання неонацизму в Україні», — розповів глава російської дипломатії.

«В Європі теж такі тенденції є. На Україні неонацисти просто правлять бал. Неонацисти сьогодні в гріш не ставлять будь-які миролюбні ініціативи нової української влади», — сказав він.

Лавров вважає, що українські військові на Донбасі стріляють «по мирному населенню, по цивільних об’єктах, по дитячих садках, по школам, по містах і селах» і поруч з ними «працюють неонацистські батальйони».

Раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що не може спрогнозувати, чи впорається Володимир Зеленський з “націоналістами” на Донбасі, які виступають проти розведення сил.