В Україні заблоковані 86 російських телеканалів і 181 інтернет-сторінка, а також фільми і книги російською мовою, заявив глава МЗС Росії Сергій Лавров, передають РИА Новости.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Лавров, роспропаганда, заблоковані

Читайте також: Росіяни вважають Україну і США найбільш недружніми країнами

Він також повідомив, що Київ неодноразово обмежував роботу російських ЗМІ в країні, в тому числі регулярно забороняючи в’їзд в Україну журналістам з Росії.

За його словами, в березні 2015 року була припинена акредитація при органах держвлади України 115 російських ЗМІ, в Україні також заборонена трансляція основних російських телеканалів.

МЗС РФ назвало відключення російських телеканалів «наступом на свободу ЗМІ» і закликав ОБСЄ, ЄС і США жорстко відреагувати на цю заборону, а також на депортацію з України журналістів російських ЗМІ, заявивши, що подвійні стандарти в цій галузі, що практикуються Заходом, неприпустимі.

Путін нагороджує «русофілів»-шпигунів

Раніше повідомлялося, що в Україні заборонили ще 54 книги з Росії. У список заборонених для ввезення в Україну книг включені 266 видань загальним накладом 1 млн 310 тисяч примірників.

Нагадаємо, що в 2019 році наклади україномовних книг подвоїлися — до 21,5 млн екземплярів книг і брошур. Водночас наклади книг російською мовою поступово знижуються.

Россия потеряла Украину безвозвратно