Глави зовнішньополітичних відомств Росії та Німеччини Сергій Лавров і Хайко Маас провели другу за добу телефонну розмову з виконання «формули Штайнмаєра» на Донбасі.

Про це йдеться в поширеному в четвер, 19 вересня, повідомленні МЗС РФ.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Лавров, Росії та Німеччини, формули Штайнмаєра

Зламали всю гру росіян: Політолог пояснив, чому не вдалося погодити формулу Штайнмайера у Мінську

Глава МЗС Росії в четвер двічі телефонував німецькому колезі для обговорення впровадження мирних ініціатив на Донбасі.

Глави зовнішньополітичних відомств Росії та Німеччини Сергій Лавров і Хайко Маас провели другу за добу телефонну розмову з виконання «формули Штайнмаєра» на Донбасі. Про це йдеться в поширеному в четвер, 19 вересня, повідомленні МЗС РФ.

«Міністри продовжили обговорення шляхів реалізації рішень самітів у Парижі і Берліні в 2015 — 2016 роках у «нормандському форматі» щодо закріплення «формули Штайнмаєра», а також розведення сил і засобів на пілотних ділянках у Петровському і Золотому, — відзначили в російському зовнішньополітичному відомстві. Лавров також звинуватив представників України у зриві напередодні підписання домовленостей.

РосЗМІ показали текст «формули Штайнмайєра», на якій наполягає Москва

Також міністри домовилися залишатися в щільному контакті для забезпечення безумовного виконання мінського комплексу заходів з урегулювання в Україні. Лавров «також тепло привітав Мааса з днем ​​народження, який він відзначає сьогодні».

Раніше повідомлялося, що Україна не підписала формулу Штайнмаєра. Однак, глава МЗС Вадим Пристайко заявив про згоду України на формулу Штайнмаєра. Пізніше українська сторона на переговорах у Мінську висунула умови реалізації формули Штайнмаєра.

Читайте також: Що таке формула Штайнмаєра і чим вона загрожує Україні