Латвія завершила зведення ділянки паркану з колючим дротом на кордоні з Росією довжиною 93 кілометри. Про це повідомляє видання Diena з посиланням на прес-секретаря Державної прикордонної охорони Крістіну Петерсон у понеділок, 11 березня.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Росія, Латвія, паркану

https://drugoi.livejournal.com/4091794.htmlЧитайте також: У Росії затримали чоловіка, який встановив «могилу Путіна»

На ділянках, де вже зведено паркан, значно знизилася кількість порушень, стверджують латвійські прикордонники.

Зазначається, що проект будівництва, який передбачає зведення паркану протяжністю 183,6 км, включає в себе також будівництво дерев’яних пішохідних доріжок, патрульних будок і водопропускних труб. Висота огорожі складає 2,7 метра, загальна вартість будівництва — 21,17 млн ​​євро.

Окрім того, станом на 31 грудня 2018 року був облаштовано 207 кілометрів прикордонної смуги. Повністю її облаштування планують завершити у 2020 році.

Для обмеження потоку нелегальних мігрантів Латвія в 2015 році прийняла рішення облаштувати кордон з Росією, в тому числі звести на окремих ділянках загородження загальною довжиною 93 км, оснащене камерами відеоспостереження, а також датчиками руху.

Кордон Латвії з Росією має протяжність 283,6 кілометра. На ній знаходиться десять відділень Державної прикордонної охорони, кожна з яких обслуговує ділянки від 22 до 40 км і має штатний розклад від 27 до 53 співробітників.