Акція за права жінок відбулася 8 березня в Харкові, повідомляє медіагрупа «Накипело». Кількадесят учасників акції, серед яких переважають жінки, пройшли центральною вулицею Сумською.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Харків, права жінок, 8 березняОдне з гасел, яке об’єднує учасниць акцій в усій Україні

Читайте також: По случаю Дня Клары Цеткин. Эволюция сексуальной морали в СССР: от общности жён до «в СССР секса нет»

Вони скандували «Нас не треба захищати – на нас не треба нападати», «Кухня і мода – це не свобода», «Місце жінки – всюди», «Вільна жінка – вільна країна», «Права жінок – права людини» та інші гасла.

   Супрун заявила, що не приймає привітань з 8 березня

 

Перед колоною жіночого маршу йшли представники правих сил, які вигукували «Фемінізм – це хвороба», «Ліберальна диктатура не пройде» тощо.

 

У Харкові представники націоналістичної організації «Фрайкор» намагалися наздогнати учасників Маршу жіночої солідарності, однак цьому завадила поліція.

Як повідомляє UA: Харків, марш проходив із 12 до 14 години, організатори заявили до участі 300 осіб.

При цьому перед колоною учасників «Маршу жіночої солідарності» зібралися представники організації «Фрайкор» із плакатами «Фемінізм це хвороба», «Жіночність, краса, материнство». Вони вигукували гасла «Нації потрібні матері та діти» та «Фемінізм — це хвороба», «Традиція, сім’я, порядок».

«Учасники «Фрайкору» намагались наздогнати учасників Маршу. Цьому завадила поліція. Під наглядом поліцейських жінки сіли в мікроавтобус та поїхали з майдану. Сутичок не було», — повідомляє видання.