Vip-агітатор кандидата в президенти Юлії Тимошенко і перший президент незалежної України Леонід Кравчук запропонував провести переговори з Росією, щоб «домовитися про все, і відновити інфраструктуру Донбасу за рахунок країн підписантів Будапештського меморандуму».

Інформацію про це повідомив аналітик Павло Нусс.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, вибори, Тимошенко, Vip-агітатор, Кравчук, переговори, Росія, ДонбасСтіл переговорів, капітуляція — не повний перечень того, за що будуть голосувати люди на майбутніх виборах.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.mediaЛеонід Кравчук

За словами аналітика, Кравчук озвучив план Тимошенко у разі її ймовірної перемоги на майбутніх виборах, а саме — «домовиться» з Путіним без участі західних партнерів, на умовах тієї ж Москви.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, вибори, Тимошенко, Vip-агітатор, Кравчук, переговори, Росія, ДонбасВолодимир Путін

Він каже, що капітуляція – це і є план, сепаратний план. Тобто, домовитися вона хоче з Путіним, але всі витрати за завдані росіянами збиток покласти на країни-підписантів Будапештського меморандуму.

Павло Нусс стверджує, що поки неясно, як донести електорату думку, що голосуючи за Тимошенко, вони фактично підтримують капітуляцію України.

«Зеленський і зовсім підпорядковується олігарху, тому про нього говорити особливо нічого», — каже Нусс.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic

«Взагалі, кричати не перестану, що реальної альтернативи президенту Порошенко на сьогодні немає! От немає, і змиріться з цим!», – каже Павло Нусс.

Варто нагадати, що Близько 83% українців готові взяти участь в вибори президента 31 березня 2019 року.

Про це свідчить опитування Соціологічної групи «Рейтинг«, проведений 1-7 березня.

Згідно з даними опитування, близько 80% респондентів всіх рейтингових кандидатів заявили про готовність проголосувати. Відносно низький рівень мобілізації спостерігається серед наймолодших вікових груп (18-25 і 26-35 років) і в Києві.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic

Майже 2/3 опитаних заявили, що завжди беруть участь у виборах, 22% голосують «майже завжди», а 4% респондентів голосуватимуть вперше. 10% майже ніколи або взагалі ніколи не голосують (найбільше таких серед молодих респондентів і жителів Києва).

Нагадаємо, Тимошенко зажадала від Порошенка зняти свою кандидатуру з виборів

Тимошенко заявила,що Україна не вступатиме в ЄС та НАТО,щоб не шкодити інтересам Росії — Омельченко