Перший президент України і глава Української делегації в ТКГ з питань Донбасу Леонід Кравчук майже місяць у реанімації.

Про це в понеділок, 26 липня, повідомляє КП в Україні з посиланням на його помічницю Оксану Сибірцеву.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy

Ніхто не має доступу до Леоніда Кравчука, який зараз у реанімації, відзначила його помічниця Оксана Сибірцева.

«Поки без змін, він у реанімації. Приєднаний до апарата штучного дихання. Це була дуже складна операція. Ми самі мало знаємо подробиць. Знаємо тільки, що оперувати потрібно було терміново. З огляду на вік динаміка спостерігається повільна. Дуже повільна», — сказала Сибірцева і додала, що лікарі від коментарів утримуються.

Вона не змогла сказати, в якій лікарні знаходиться Кравчук. Відзначила тільки, що йому забезпечено весь необхідний медичний комплекс.

«Контакт із Леонідом Макаровичем ми не можемо підтримувати. У реанімацію ніхто не має доступу. Він не говорить і не спілкується ні з ким. Ми всі віримо в краще», — відзначила Сибірцева.

Раніше в понеділок ЗМІ повідомили, що Леоніда Кравчука підключили до апарата ШВЛ. Водночас в Офісі президента й Українській делегації в ТКГ його стан не коментують.

Нагадаємо, наприкінці червня Кравчуку зробили операцію на серці. Операція пройшла за планом і без будь-яких побічних проблем, стверджувало джерело з його оточення.


Леоніду Кравчуку в січні виповнилося 87 років. Він займав посаду президента України з 1991 по 1994 рік як перший глава незалежної держави. З 1994 по 2006 рік був депутатом Верховної Ради. Зараз Кравчук — голова Української делегації в Тристоронній контактній групі із врегулювання ситуації на Донбасі.