Актор студії “Квартал-95” Євген Кошовий записав відеозвернення до українців на підтримку кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Про це повідомляє replyua.net.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, Зеленський, Євген Кошовий

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Кошовий показав відео з ямами на дорозі і вказав на встановлений на узбіччі білборд команди Порошенка, на якому написано “ДУМАЙ”.

Читайте також: В Германии призвали Зеленского выложить карты на стол

“Друзі приєднуйтесь до флеш-мобу #ШОТУТДУМАТЬ, який почав Богдан @bushe8. Записуйте свої прикольні відосіки. Зробимо це разом!”, – написав Кошовий.

 

Читайте також: Мати Зеленського розповіла, як вони радили сину не йти в президенти, і про роль Коломойського

У коментарях різко відреагували на заклик Євгена, нагадавши, про недавню перепалки Зеленського з Порошенком:

“Клоун хрєнов!!! Начебто в цьому вина Пороха, а не всіх попередніх разом узятих! У нас взагалі коли-небудь робилися дороги? А ви тепер під час війни хочете все і відразу?? Дебіли!!! Ума палата”.

“За дороги так само відповідати буде Зеленський? Або ж місцева влада?”.

“Жека, тут така тема. А якщо після Володимира таке буде в Україні, будуть такі ж флешмоби? ЗеЯма або щось в цьому роді”.

“Та ти оху**ш знімати відоси на трасі Київ- Кременчук. Думай… Те”.

“Лисий з кварталу теж вирішив в політику погратися Дорого ж нам ці експериментиобійдуться…”.

“Це звичайно все смішно, але ми теж тут недавно почули телефонну розмову двох кандидатів. І ми просто в шоці від хамства твого друга Зе, це було жахливо. Навіщо було так псувати собі репутацію???? Сам собі урізав голоси”, – написали в коментарях українці.